آموزش ست کردن ( لرن کردن - معرفی ) تنظیم ریموت اضافه به رسیور کرکره برقی و جک اتوماتیک پارکینگی

آموزش ست کردن ( لرن کردن ) تنظیم ریموت اضافه به رسیور کرکره برقی و جک اتوماتیک پارکینگی

شرکت افرا صنعت بعنوان یکی از سابقه دارترین شرکت ها در زمینه آموزش سیستم های حفاظتی خدمات آموزشی مختلفی را خدمت شما قرار خواهد داد.
ریموت های موتور ساید و توبولار هر کدام به روش خاصی تنظیم می گردد که هر کدام بصورت جداگانه در زیر آمده است.

طریقه ست کردن ( تنظیم و شناساندن ) ریموت به چه صورت است ؟ ریموت کنترل کرکره برقی به دو صورت می باشد که عبارتند از :

  1. ریموت کنترل لرنی یا کد لرنینگ
  2. ریموت کنترل دیپ سوئیچی
1: ریموت کنترل کد لرنینگ
معمولا برای ست کردن ریموت های کدلرنینگ ابتدا می بایست درب رسیور را باز نمایید و کلید شناساندن ریموت را که به نام های LRN و یا Code پیدا کنید و 2 ثانیه فشار داده و رها نمایید. یک عدد LED داخل رسیور روشن می شود پس بلافاصله کلید اول ریموت را 2 ثانیه فشار دهید. LED رسیور با چند چشمک پذیرش ریموت را اعلام می نماید و بدینصورت ریموت شما با رسیور ( دستگاه مرکزی ) ست شده است.
رسیور موتور توبولار کرکره برقی - لرنی
2: ربموت کنترل دیپ سوئیچی
ریموت های دیپ سوئیچی اغلب در موتورهای ساید کرکره برقی استفاده می شود. در این مدل از ریموت ها ابتدا می بایست درب ریموت را باز نمایید. برای اینکار پیچ های ریز پشت ریموت را باز کنید تا کیت ( برد ) اصلی ریموت را ببینید. روی برد ریموت 8 عدد کلید ریز می بینید که به آنها دیپ سوئیچ گفته می شود که هر کدام از آنها را می توانید در سه وضعیت بالا ، وسط و پایین قرار دهید. مشابه همین دیپ سوئیچ ها را می توانید با بازکردن درب رسیور ، روی برد اصلی آن مشاهده نمایید.
ریموت دیپ سوئیچی موتور ساید
هشت عدد دیپ سوئیچ ریموت را هرطور که می خواهید قرار دهید و همین آرایش را برای رسیور هم تنظیم کنید . بدین ترتیب ریموت ها به رسیور شناسانده شده یا به عبارتی ریموت با رسیور ست شده است.
دیپ سوئیچ ریموت موتور ساید کرکره برقی

مطالب مرتبط :

روی ادامه مطلب کلیک نمایید ...