موتور پرده برقی ریموت دار کنترلی بارزانته و هومکس Barzante

مرکز فروش و نصب انواع موتور های پرده های برقی بارزانته Barzante ، هومکس Homex و ...

موتور پرده برقی ریموت دار هوشمند چیست ؟

امروز با پیشرفت صنعت و ورود آن به منازل ، راحتی در هر وسیله خانگی بیشتر از قبل دیده و لمس می شود. سیستم های اتوماتیکی مانند کرکره برقی ، درب اتوماتیک پارکینگی ، دوربین مداربسته ، آسانسور ، درب زیرسقفی سکشنال و ... از این قبیل پیشرفت ها در زمینه راحتی و زیبایی در منازل می باشد.
موتور های پرده برقی یکی از اجزای مهم سیستم پرده برقی ریموت دار می باشد. موتور های پرده برقی شرکت افرا صنعت دارای رسیور های داخلی یا به اصطلاح سرخود می باشد که برای کنترل آن فقط نیاز به تهیه ریموت می باشد.
این موتور ها در دو سایز 45 وات و 75 وات تولید می شود که مدل 45 وات برای کارهایی با حداکثر 50 کیلوگرم و مدل 75 وات برای کارهایی با حداکثر 100 کیلوگرم پرده را باز و بسته می نماید.

جهت دانلود فیلم آموزشی نصب و راه اندازی موتور پرده برقی روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

محل قرارگیری موتور در سیستم پرده برقی

انواع موتور های پرده های برقی بارزانته Barzante افرا صنعت

موتور پرده برقی بارزانته Barzante

موتور پرده برقی بارزانته افرا صنعت
قسمت سبزرنگ جلوی موتور پرده برقی وارد درایو هرزگرد یک طرف ریل رفته و بصورت نری و مادگی بهم متصل می شوند تا در نتیجه با زدن ریموت این قطعه سبزرنگ به چرخش درآمده و متعاقبا با پرخش این قطعه تسمه و سپس هنگرها هم حرکت خواهند کرد و در نهایت پرده باز و بسته می شوند.
ذکر این نکته لازم است که نوع عملکرد پرده برقی کنار روی یک و دو طرفه تاثیری در تعداد و مدل نصب موتور ندارد. توسط یک عدد موتور می توانیم یک سری کار یک و دوطرفه را راه اندازی کنیم.

مطالب مرتبط

روی ادامه مطلب کلیک نمایید ...