تسهیلات شرکت پس از دوره

پشتیبانی ، امکانات و تسهیلات آموزشی شرکت افرا صنعت

شرکت افرا صنعت کلیه امکانات آموزشی را از ابتدا تا انتها در کارگاه آموزشی فراهم نموده تا کارآموزان از پایه کارهایی از قبیل جوشکاری ، سیم کشی ، داکت کشی و ... را خودشان انجام دهند. این امر باعث شده تا خللی در یادگیری ایجاد نشود.
پس از اتمام دوره کارآموزان نیاز به پشتیبانی و مشاوره های راه دور دارند که این مهم در برنامه های شرکت افرا صنعت برنامه ریزی شده تا شما به هیچ وجه احساس نگرانی در انجام کار در جلوی مشتری را هم نداشته باشید. 

تسهیلات و پشتیبانی آموزشی شرکت پس از اتمام دوره به قرار زیر می باشد :

  1. مشاوره تلفنی : پس از اتمام دوره یک شماره موبایل و یک شماره تلفن ثابت به کارآموزان داده می شود تا هرکجا که به مشکلی برخوردند سریعاً با مسئولین آموزشی ما تماس گرفته و مشکلاتشان را حل نمایند. در ضمن از این طریق می توانند استعلام قیمت هم بگیرند تا در زمان کارشناسی به مشتری خود قیمت بدهند. کارآموزان در موارد دشوار یا دارای گیرهای زیاد می توانند از پروژه مورد نظر چند عکس یا فیلم بگیرند و از طریق ایمیل برای ما ارسال نمایند تا کار به صورت شفاف تری توضیح داده شود.
  2. تمرین و تکرار : شرکت افرا صنعت برای هر دوره آموزشی 4 روز تمرین بصورت اختیاری و رایگان در نظر گرفته تا کارآموزان هرچه بهتر کار نصب را در کارگاه ما انجام دهند. با این تمرینات تمامی نقطه ضعف های کارآموزان مشخص شده و پس از آن مسئول آموزش آن نقطه ضعف ها را به ترتیب توضیح خواهد داد.
  3. تجدید دوره رایگان : ممکن است برای کارآموزی پس از اتمام دوره تا زمان انجام کار زمانی سپری شود که این تاخیر زمان خود باعث فراموشی می گردد. شرکت افرا صنعت این تضمین را به کارآموزان می دهد که در هر زمان (( کارآموزان می توانند تجدید دوره را از ابتدا تا انتهای کلاس بصورت کاملا رایگان تا هر چند باری که خودشان بخواهد داشته باشند )) .
  4. میز مدیریت کارآموزان : شرکت افرا صنعت طی یک برنامه ریزی جدید در بخش فروش خود میز و صندلی جداگانه ای را برای کارآموزان اختصاص داده است. برنامه به این صورت است که کارآموزان تهران و کرج می توانند آدرس دفتر شرکت ما را بعنوان آدرس دفتر کار خودشان معرفی کنند و در هر زمان که مشتری کارآموزان بخواهد در محل کار حضور یابد شما زودتر پشت میز کار خود نشسته و کلیه پرسنل ما هماهنگی های لازم را در این مورد دارند. در این برنامه ریزی شما با اعتماد به نفس بالاتری می توانید کار را بگیرید.

دوره های آموزشی شرکت افرا صنعت به قرار زیر می باشد :