درباره شرکت افرا صنعت

درباره شرکت افرا صنعت

شرکت افرا صنعت با آدرس اینترنتی www.afrasanatdoor.com با سال ها تجربه در امر آموزش ، خرید و فروش و نصب محصولات جک درب های برقی اتوماتیک پارکینگی ، درب های کرکره برقی اتوماتیک ، درب های اتوماتیک شیشه ای ، دوربین مدار بسته و انتقال تصویر روی اینترنت و موبایل ، دزدگیر اماکن و آیفون های صوتی و تصویری در طی سالهای اخیر با راه اندازی وب سایت اینترنتی خود قدم جدیدی را در راستای خدمت و اطلاع رسانی به هموطنان گرامی بر داشته است .
لوگوی افرا صنعت

ضمنا این شرکت فروشگاه اینترنتی افرا صنعت را با نام www.afrasanatshop.com راه اندازی نموده تا همکاران و مشتریان گرامی دسترسی راحت تری را به موضوعات شرکتی داشته و خرید راحتی را در فضای اینترنتی امروزه داشته باشند و از طریق سایت پرداخت و ارسال و نصب هماهنگ خواهد شد. همچنین مسئولین فروش و مشاورین فروش آماده ارائه هرگونه راهنمایی در این زمینه می باشند.

این وب سایت به منظور خرید سریع ، آسان و اطلاع رسانی از آخرین تغییرات قیمتها در بازار بخشی را به نام لیست قیمت روزانه در منوی بالای سایت قرار داده که این مهم باعث می شود براحتی به تمامی قیمت و نوسانات بازار در این زمینه دسترسی داشته باشید.

روی ادامه مطلب کلیک نمایید ...