آدرس بازار آهن مکان تهران - کجاست ؟

 

رسته شغلی و آدرس بازار آهن مکان تهران - بورس کرکره برقی

بازار بزرگ آهن مکان تهران اولین بازار معتبر در زمینه فروش ، نصب و خدمات تیغه و موتور های کرکره های برقی ، درب اتوماتیک پارکینگی ، درب اتوماتیک شیشه ای و دوربین مدار بسته می باشد. این شهرک صنعتی در قسمت جنوبی تهران بزرگ واقع شده است.

بازار آهن مکان تهران

بازار آهن مکان دارای 2400 دهنه کارگاه بوده که حدود 400 دهنه آن در زمینه کرکره های برقی ، درب اتوماتیک پارکینگی و درب اتوماتیک شیشه ای فعالیت دارند . بسیاری از کارخانجات تولید تیغه کرکره برقی و همچنین واردکنندگان موتور و یراق آلات کرکره برقی در این بازار دارای انبار و شعبات فروش می باشند. در این مکان انواع مدل تیغه های کرکره برقی با برند های مختلف موجود می باشد.

بطور رسمی می توان گفت که قیمت کلیه یراق آلات و لوازم کرکره برقی در این بازار تعیین می شود پس شما پس از ارتباط با این مکان می توانید بهترین قیمت ها را در اختیار داشته باشید.

شرکت افرا صنعت در فاز 3 غربی پ 726 این شهرک بزرگ صنعتی دارای کارگاه بوده و در زمینه فروش و نصب تیغه و موتور های کرکره های برقی ، درب اتوماتیک پارکینگی ، درب اتوماتیک شیشه ای و دوربین مدار بسته فعالیت دارد. همچنین انبار پخش این شرکت در این آدرس قرار دارد.

شرکت افرا صنعت اولین و تنها شرکت در زمینه آموزش نصب و راه اندازی کرکره های برقی ، آموزش درب اتوماتیک پارکینگی ، آموزش درب اتوماتیک شیشه ای ، آموزش دوربین مدار بسته و دزدگیر اماکن و آیفون های صوتی و تصویری در بازار آهن مکان می باشد.

شرکت افرا صنعت به دلیل بزرگ بودن فضای کارگاهی توانسته فضای بزرگ و کاربردی را در زمینه آموزش موارد فوق مهیا کند و این مهم باعث شده که کارآموزان بطور صددرصد تضمینی کار را یاد بگیرند.

شما برای آمدن به آدرس بازار بزرگ آهن مکان می توانید از آدرس های زیر اقدام نمایید :

مسیر1 : اتوبان آزادگان-جنب پل صنیع خانی-بازار بزرگ آهن مکان

مسیر2(مترو) : بیرون مترو علی آباد - سوار اتوبوس صنیع خانی غربی شوید. روبروی ایستگاه بازار بزرگ آهن مکان

ارسال دیدگاه