درب کرکره ای اتوماتیک سکشنال زیر سقفی

درب کرکره ای اتوماتیک سکشنال Sectional زیر سقفی پارکینگی و صنعتی اروپایی

درب اتوماتیک سکشنال زیر سقفی چیست ؟

همانطور که می دانید کرکره های برقی رول آپ ( با حالت لوله شونده ) در هنگام بالارفتن زیر سقف یک توپی را ایجاد می کند که این توپی ارتفاع سقف را کم خواهد کرد. برای حل این مشکل می بایست کاری کرد که کرکره زیر فضای سقف کشیده شود.
درب اتوماتیک سکشنال ، مناسب فضاهایی می باشند که از لحاظ ارتفاع و فضای پارکینگ دارای محدودیت هستند. فضای لازم برای نصب درب سکشنال 25 سانت از ارتفاع می باشد.
مکانیزم خاص درب اتوماتیک سکشنال باعث می شود که به کمک فنرهای بالانس و ریلهای خاص، درب در زیر سقف جمع شده و حجم فضای محدودی از پارکینگ را اشغال  کند و سریع و بی صدا باز و بسته شوند.به همین دلیل به دربهای اتوماتیک سکشنال درب زیرسقفی نیز گفته می شود.
درب اتوماتیک سکشنال زیر سقفی افرا صنعت

نحوه کلی عملکرد و ساخت درب سکشنال زیر سقفی

درب های سکشنال از چند پنل تشکیل شده است که توسط لولا های فولادی به یکدیگر متصل شده اند . این درب ها با استفاده از ریل های جانبی قادر خواهند بود که از حالت عمودی  در حالت باز به حالت افقی و موازی با سقف در حالت بسته درآیند ، بنابراین نحوه عملکرد سبب می شود تا بهترین میزان بازشو در عرض و ارتفاع حاصل آید. حالت باز و بسته شدن درب سکشنال سبب شده که این درب را با نام درب زیر سقفی نیز بشناسند .
استفاده از این درب برای تمامی اعضاء خانواده به راحتی امکان پذیر است . درب های سکشنال با توجه به آزمایش های مختلف مورد تایید دستورالعمل اتحادیه اروپا بوده و دارای نشان استاندارد می باشد به دلیل عایق بندی فوق العاده دور تا دور درب ، تبادل حرارتی داخل و خارج پارکینگ از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده ، که اینکار سبب صرفه جویی بسیار در مصرف انرژی می گردد .
به دلیل ساختار سکشن به سکشن Section (تکه تکه ) این نام بر آنها نهاده شده است. این مدل درب ها در هنگام باز شدن به صورت تکه تکه باز می شوند .این قابلیت سبب آن می شود تا بتوان از حداکثر فضای پارکینگ نهایت استفاده را نمود.
نحوه کلی عملکرد و ساخت درب سکشنال زیر سقفی افرا صنعت
ساختار این نوع از درب ها بگونه ای است که از کاربرد پارکینگی فراتر رفته ودر صنعت ، آشیانه هواپیما و... مورد استفاده قرار گیرند.
در مدل پارکینگی این درب ، موتور به همراه ریل گیربکسی خود در وسط درب وبر روی سقف نصب می گردد. میزان ولتاژ برق مصرفی این موتورها 24 ولت وکاملا بی صدا هستند .استفقاده از فنر در این درب سبب شده تا همواره حرکتی نرم و بی صدا وکاربرد آسان در هنگام قطع برق حتی برای یک کودک (حدود 5 سال )  داشته باشد.

مزایای درب کرکره ای سکشنال

  1. حفظ امنیت تردد عابرین پیاده و توقف خودرو زیر درب 
  2. ضد نفوذ به منظور جلوگیری از ورود سارقین
  3. مقاومت پنل و یراق آلات در برابر فرسایش و وضعیت های آب و هوایی متفاوت
  4. زیبایی ظاهری متفاوت و هماهنگ با نما
  5. حرکت بی صدا
  6. سرعت بالا و تردد نامحدود
  7. ساده ترین سیستم خلاص کن دستی
  8. بی نیاز از سرویس
روی ادامه مطلب کلیک نمایید ...