آموزش نصب جک درب کرکره برقی پارکینگی و شیشه ای- دوربین مدار بسته - دزدگیر اماکن

کلاس آموزش نصب جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی | کرکره برقی فروشگاه | درب اتوماتیک شیشه ای | دوربین مدار بسته و انتقال تصویر | دزدگیر اماکن + آیفون صوتی و تصویری

کلاس آموزشی شرکت افرا صنعت پس از گذشت چندین سال کسب تجربه در زمینه نصب سیستم های حفاظتی از سال 1387 بصورت کاملاً تخصصی شروع به کار کرد. هم اکنون دوره های آموزشی نصب جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی ، نصب کرکره برقی اتوماتیک ، نصب درب اتوماتیک شیشه ای ، نصب دوربین مدار بسته بهمراه انتقال تصویر روی اینترنت و موبایل ، نصب دزدگیر اماکن بهمراه آیفون صوتی و تصویری بصورت کاملاً تخصصی برگزار می کند.
کلاس آموزشی شرکت افرا صنعت

استقبال از این دوره ها بگونه ای بود که شرکت تصمیم گرفت مکان آموزش را به فضای بزرگتری منتقل کند تا کارآموزان بتوانند کار را در فضای بزرگتر و صد در صد عملی یاد بگیرند. آموزشگاه شرکت افرا صنعت در شهرک صنعتی بازار بزرگ آهن مکان تهران واقع شده است . کارگاه آموزشی شرکت در این بازار دارای فضای عملی و بزرگی بوده و امکانات کار هم بصورت صد در صد مهیا می باشد.
در حال نصب کرکره برقی ساید و توبولار

کارآموزان قبل از ثبت نام و ورود به کلاس ها بهتر است ابتدا تصاویر و فیلم های کلاس های آموزشی ما را مشاهده نمایند تا اعتماد آن ها نسبت به کارگاه آموزشی ما کامل شود.

برای ثبت نام در کلاس های ما روی لینک زیر کلیک نمایید:

فرم ثبت نام در کلاس آموزشی

دوره های آموزشی شرکت افرا صنعت در زیر آمده است :


لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر لینک های زیر را مشاهده فرمایید :