چگونه به کلاس های آموزشی اعتماد کنم ؟

گزینه های اعتماد به آموزش های شرکت افرا صنعت

دغدغه های فکری کارآموزان قبل از ورود به کلاس های آموزشی جهت اعتماد به ما عبارتند از :

  1. مسافت زیاد است و زمان برای رویت کارگاه و امکانات آن جهت اطمینان به آموزش نیست .
  2. آیا کارآموزان قبلی توانسته اند نصاب شوند ؟
  3. بنده از شهر دوری میام و از زمان برگزاری کلاس باخبر نیستم .
  4. آیا پس از گذراندن دوره های شما پشتیبانی در زمان نصب دارم ؟
  5. آیا زمان و امکانات برای انجام تمرین و تکرار بیشتر است ؟
  6. آیا شرکت شما ثبت و سندی معتبر دارد ؟
  7. آیا عکس و فیلم واضح و روشنی از کارگاه آموزشی شما در سایت است ؟
  8. اگر پس از اتمام دوره مطالبی یادمون رفت تکلیف چیست ؟
  9. چرا شهریه هر دوره آموزشی شما با توجه به امکانات آموزشی بهتر ، نسبت به آموزشگاه های دیگر کمتر است ؟
  10. و ...

شرکت افرا صنعت راهکارهایی را به شما پیشنهاد می کند تا بتوانید با دید بازتری در این کلاس ها شرکت نمایید . جهت رویت این راهکارها مطالب زیر را مطالعه فرمایید .

قبل از هر چیز بهتر است تصاویر کارگاه آموزشی ما را مشاهده فرمایید . لطفا کلیک نمایید .

در این قسمت نمونه هایی از پروژه های انجام شده توسط کارآموزان قبلی گذاشته شده است تا کارآموزان جدید اطمینان بیشتری در مورد کلاس داشته باشند. برای مشاهده نمونه پروژه های کارآموزان کلیک نمایید .

کارآموزان عزیز پس از اتمام دوره هم از طریق تماس تلفنی می توانند مشاوره های لازم را در مورد نصب پروژه های خود دریافت کنند. همچنین شما می توانید با ارسال عکس پروژه مشاوره بهتر و دقیق تری دریافت نمایید. برای مشاهده مشاوره های قبلی به کارآموزان گذشته کلیک نمایید .

از تسهیلات آموزشی شرکت افرا صنعت این است که پس از اتمام هر دوره آموزشی شما میتوانید بصورت رایگان تا 4 روز تمرین و تکرار داشته باشید. همچنین اگر دوره ای را که گذرانیده اید پس از مدتی یادتان رفته باشد می توانید دوباره همان دوره را بصورت رایگان شرکت نمایید.

سیاست شرکتی شرکت افرا صنعت یک سیاست دوطرفه است بدینصورت که شرکت برای تقویت بخش فروش خود مقوله آموزش را به میان آورد. در این سیاست شرکت می بایست کارآموزان را بصورت یک نصاب حرفه ای روانه بازار کنند زیرا از هر 8 نفری که در یک دوره شرکت می کنند حداقل نصف این کارآموزان خرید آینده خود را هم به دلیل قیمت های مناسب ما از شرکت ما دارند پس در اینصورت شرکت و کارآموز یک ارتباط مداوم تری را با هم خواهند داشت که برای شرکت سود بهینه تری را دارد .
این سیاست باعث می شود که کارآموزان اعتماد بیشتری به کلاس داشته باشند . در مجموع دریافت مبلغ شهریه کلاس ها فقط برای جبران استهلاک ها و مواد مصرفی حین آموزش است و سود شرکت از بخش فروش شرکت تامین می گردد که این مهم با تداوم ارتباطات آینده میسر می گردد .

شرکت افراصنعت تمهیدات لازم را جهت تامین خوابگاه کارآموزان در نظر گرفته است. برای مشاهده جزئیات خوابگاه کلیک نمایید .

کارآموزان زیادی در ایت چندساله آموزش وارد شرکت افرا صنعت شده اند که به حول قوه الهی بیش از 90 درصد آنها وارد این بازار شده اند. برای رویت لیست برخی از کارآموزان قبلی شرکت افرا صنعت کلیک نمایید .

جهت دریافت برنامه و ظرفیت کلاس های آموزشی کلیک نمایید.