مراحل نصب سیم کشی جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی

مراحل نصب و سیم کشی سیستم جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی

جهت نصب و راه اندازی سیستم جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی اتوماتیک یک جلسه را بعنوان کارشناسی اولیه رفته تا اطلاعاتی را برای انتخاب جک درب برقی پارکینگی اتوماتیک و همچنین سلامت درب برداریم.
در کلیه این قسمت از کار یک دفتر یادداشت ، سررسید ، لپ تاب و یا هر سیستمی که قابل ثبت برای اطلاعات باشد برای ثبت اطلاعات خود داشته باشید.
ثبت اطلاعات درب اتوماتیک پارکینگی

مواردی که می بایست در جلسه کارشناسی جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی دو لنگه دقت شود :

 • تاریخ :
 • نام و نام خانوادگی :
 • آدرس :
 • تلفن :
 • توضیحات :

تست سلامت درب شامل :

 • روانی لولا
 • تراز بودن درب در حین حرکت

نحوه انتخاب جک درب برقی پارکینگی اتوماتیک دو لنگه : 

 1. عرض یک لنگه
 2. وزن تقریبی یک لنگه
 3. تعداد تردد
پس از گذرانیدن مراحل بالا در جلسه کارشناسی جک مد نظر را طبق لیست قیمت انتخاب کرده و سپس طبق مراحل زیر کار نصب را انجام خواهیم داد :
 1. نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم 
 2. تکمیل سیم بندی تابلو و تجهیزات سیستم 
 3. تنظیم یا به اصطلاح ریگلاژ میکرو سوئیچ های مسیر حرکت درب
 4. تست پله به پله ی مراحل باز و بسته شدن درب 
 5. تنظیم میکرو پروسسور روی حالت عملکرد مطلوب

شما می توانید برای دانلود فیلم های آموزشی اینجا کلیک نمایید.

نحوه ی سیم بندی دستگاه مرکزی و تجهیزات الکتریکی درب های اتوماتیک
هر برد الکترونیکی برای راه اندازی نیاز به یک ولتاژ تغذیه مستقیم خاص خود دارد و عامل اصلی حرکت در سیستم درب اتوماتیک موتورالکتریکی می باشد و هر موتورالکتریکی می تواند یک سرعته یا چند سرعته باشد ، چپ گرد یا راست گرد باشد که چگونگی ایجاد هر کدام از این حالات با سیم های ورودی به سیستم موتور درب اتوماتیک مشخص می گردد و تعدادی سنسور از قبیل میکرو سوئیچ ها ، فرستنده و گیرنده های مادون قرمز به محل خود بر روی برد کنترل درب اتوماتیک نصب می گردد.
نحوه انتخاب و خرید جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی
در حال حاضر با عرضه محصولات جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی با برندهای مطرح و با  کیفیت بین المللی از قبیل فادینی ، نایس ، زومر ، پروتکو ، بی اف تی و.... همچنین برندهای با کیفیت مطلوب و کم هزینه تر مانند بتا و.. در خدمت مشتریان گرامی هستیم . شاید شما در هنگام تصمیم به نصب یک سیستم در بازکن اتوماتیک برای درب پارکینگ مورد نظر خود دچار سر در گمی در انتخاب یک برند مطلوب، با کیفیت و به صرفه اقتصادی از میان انواع و اقسام برندهای موجود در بازار شده اید.
نحوه انتخاب و خرید جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی
این موضوع در کنار اجناس تقلبی یا کپی که به صورت فوق العاده ای شباهت با اجناس اصلی دارند نیز مزید بر علت شده و افراد را بر سر چند راهی انتخاب قرار می دهد. از سوی دیگر کیفیت نصب از دیگر دغدغه های کاربران است. بسیاری از افراد که خود را نصاب سیستم های اتوماسیون در می نامند به صورت تجربی و به نحو یکسان تمامی انواع درها را نصب می کنند غافل از اینکه هر یک از برندها و هر یک از انواع درها یک نحوه و استاندارد نصب مختص به خود را دارند که عدم رعایت آنها باعث کاهش عمر مفید جک ها ، عملکرد نامطلوب و سر و صدای نا متعارف می شود همچنین عدم کیفیت مناسب جوشکاری و تعیین زوایا و نصب ساپورت های مناسب باعث ایجاد آسیب های جدی برای در و سیستم جک ها می شود.
جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید یک جک مناسب با ما تماس بگیرید.
ارسال دیدگاه