مرکز فروش و نصب کلید تعیین وضعیت دستی اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

فروش انواع کلید تعیین وضعیت دستی اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای + قیمت

شرکت افرا صنعت بعنوان یکی از سابقه دارترین شرکت ها در زمینه فروش و نصب متعلقات و لوازم جانبی نصب درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. در این مرکز انواع مدل کلید تعیین وضعیت دستی آنالوگ و دیجیتال اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای برند هایی مانند لابل ، سسامو ، کابا ، درتکس و ... موجود می باشد.

کلید تعیین وضعیت دستی آنالوگ و دیجیتال اپراتور درب برقی شیشه ای چیست ؟

متعلقات اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای شامل موارد زیادی می باشد. کلید تعیین وضعیت جز قطعاتی است که روی ریل اصلی در قسمت بیرونی قرار می گیرد.
کلید تعیین وضعیت ( کلید دستی ) جهت معرفی وضعیت های مختلف به کل عملکرد سیستم اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می شود. شما توسط کلید تعیین می توانید حالت های زیر را به اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای معرفی نمایید :
  1. کاملا بسته : در این حالت درب به هیچ عنوان باز نخواهد شد. در واقع وقتی که جلوی چشمی بالای اپراتور قرار می گیرید درب باز نخواهد شد و فقط با تغییر وضعیت توسط این کلید درب باز خواهد گردید.
  2. کاملا باز : در برخی مواقع کاربر میخواهد که درب فقط در حالت باز باقی بماند و بسته نشود. برای این حالت کلید تعیین وضعیت را به حالت کاملا باز خواهد برد.
  3. نیمه باز ( زمستانی ) : در فصل سرد برای گرم نگه داشتن محوطه داخلی انرژی گرمایی زیادی مصرف می شود. برای هدر نرفتن این گرما در اثر کامل بازشدن درب ، کاربر می تواند اپراتور را به حالت نیمه باز ببرد تا سرما زیاد از بیرون به محوطه داخل وارد نشود
  4. تردد یکطرفه : مطمئنا در برخی از بانک ها دیده اید که بعد از ساعت 14:30 نمی توانید از بیرون به داخل بروید اما از داخل به بیرون اجازه خروج است. در واقع در این حالت چشمی بالا سری بیرون غیرفعال است. به این حالت تردد یکطرفه می گویند.
  5. عادی ( دوطرفه ) : در این حالت شما از هر دوطرف و بصورت کامل و عادی می توانید تردد داشته باشید.

کلید تعیین وضعیت دیجیتال

کلید تعیین وضعیت دیجیتال اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

کلید تعیین وضعیت آنالوگ اپراتور لابل


روی ادامه مطلب کلیک نمایید ...