مرکز فروش هدایتگر بلبرینگی و تفلونی درب اتوماتیک شیشه ای

فروش انواع هدایتگر بلبرینگی و تفلونی اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای + قیمت

شرکت افرا صنعت بعنوان یکی از سابقه دارترین شرکت ها در زمینه فروش و نصب متعلقات و لوازم جانبی نصب درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. در این مرکز انواع مدل هدایتگر پروفیل کف اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای موجود می باشد.

هدایتگر اپراتور درب برقی شیشه ای چیست ؟

متعلقات اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای شامل موارد زیادی می باشد. زمانیکه لت های متحرک توسط هنگر ها روی ریل اصلی اپراتور قرار گرفت خواهید دید که لت ها بدلیل آویزان بودن از سمت پایین حرکت نامیزانی دارند و در نتیجه لت های متحرک در یک مسیر حرکت نمی کنند. برای برطرف کردن این مشکل از قطعه ای به نام هدایتگر استفاده می شود. این قطعه زیر شیار پروفیل کف روی زمین پیچ می شود و سپس لت متحرک روی این قطعه قرار خواهد گرفت.
جهت نصب این قطعه زیر پروفیل کف می بایست این قطعه تفلونی را به اندازه شیار زیر پروفیل کف بسابانید تا در نهایت زیر شیارها جا بشود. برای ساباندن این قطعه تفلونی می توانید صفحه آهن بر را روی دستگاه فرز خود قرار داده و از این طریق تفلون را سابانده و در نتیجه به اندازه شیار زیر پروفیل کف شود.
هدایتگر تفلونی زیر پروفیل درب اتوماتیک شیشه ای

مدل دیگری از هدایتگر ها هدایتگر بلبرینگی می باشد. جهت نصب این هدایتگر فقط کافیست جایی قرار گیرد که مسیر حرکتی لت متحرک میان شیار یا همان U هدایتگر باشد تا در نتیجه این لت ها حرکت پاندولی نداشته باشند. در زیر تصویر هدایتگر بلبرینگی را مشاهده می فرمایید :
هدایتگر بلبرینگی با قابلیت نصب موئی برای درب اتوماتیک شیشه ای

هدایتگر بلبرینگی درب اتوماتیک شیشه ای پس از نصب موئی


روی ادامه مطلب کلیک نمایید ...