مرکز فروش و نصب رسیور و ریموت اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

فروش انواع رسیور ( ریسیور ) و ریموت اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای + قیمت

شرکت افرا صنعت بعنوان یکی از سابقه دارترین شرکت ها در زمینه فروش و نصب متعلقات و لوازم جانبی نصب درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. در این مرکز انواع مدل رسیور و ریموت های لرنی و دیپ سوئیچی اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای برند هایی مانند لابل ، سسامو ، کابا ، درتکس و ... موجود می باشد.

رسیور و ریموت اپراتور درب برقی شیشه ای چیست ؟

متعلقات اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای شامل موارد زیادی می باشد. رسیور جز قطعاتی است که در ریل اصلی قرار می گیرد.
رسیور ( ریسیور ) جهت معرفی وضعیت های مختلف به کل عملکرد سیستم اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می شود. شما توسط رسیور می توانید حالت های زیر را به اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای معرفی نمایید :
  1. کاملا بسته : در این حالت درب به هیچ عنوان باز نخواهد شد. در واقع وقتی که جلوی چشمی بالای اپراتور قرار می گیرید درب باز نخواهد شد و فقط با تغییر وضعیت توسط ریموت درب باز خواهد گردید.
  2. کاملا باز : در برخی مواقع کاربر میخواهد که درب فقط در حالت باز باقی بماند و بسته نشود. برای این حالت توسط ریموت آن را به حالت کاملا باز خواهد برد.
  3. نیمه باز ( زمستانی ) : در فصل سرد برای گرم نگه داشتن محوطه داخلی انرژی گرمایی زیادی مصرف می شود. برای هدر نرفتن این گرما در اثر کامل بازشدن درب ، کاربر می تواند اپراتور را به حالت نیمه باز ببرد تا سرما زیاد از بیرون به محوطه داخل وارد نشود
  4. تردد یکطرفه : مطمئنا در برخی از بانک ها دیده اید که بعد از ساعت 14:30 نمی توانید از بیرون به داخل بروید اما از داخل به بیرون اجازه خروج است. در واقع در این حالت چشمی بالا سری بیرون غیرفعال است. به این حالت تردد یکطرفه می گویند.
  5. عادی ( دوطرفه ) : در این حالت شما از هر دوطرف و بصورت کامل و عادی می توانید تردد داشته باشید.

رسیور و دو عدد ریموت اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

رسیور و دو عدد ریموت اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

طریقه نصب رسیور به کنترل باکس درب اتوماتیک شیشه ای

طریقه نصب رسیور به کنترل باکس درب اتوماتیک شیشه ای
در برخی برندها قیمت ریسیور بالا می باشد و تهیه این قطعه از نظر مشتری به صرفه نمی باشد. در این مواقع می توانید از قطعه ای به نام سه رله یا چهار رله استفاده نمایید که دارای قیمت پایینتر بوده و براحتی روی کنترل باکس هر اپراتوری نصب می گردد.
روی ادامه مطلب کلیک نمایید ...