فروش و نصب درب اتوماتیک اپراتور شیشه ای اسلایدینگ و تلسکوپی

فروش و نصب انواع درب های اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ و تلسکوپی + دانلود کاتالوگ

شرکت افرا صنعت فعالیت خود را از سال 1387 در زمینه فروش و نصب درب اتوماتیک شیشه ای و اپراتور شروع کرده و تا امروز توانسته انواع اپراتورهای درب اتوماتیک شیشه ای را در سرتا سر ایران نصب نماید.
مشتریان و همکاران گرامی قبل از انجام و یا انتخاب یک درب اتوماتیک شیشه ای می بایست اطلاعاتی را در این زمینه داشته باشند.
کارآموزان یا افرادی که مایل به آموزش و یادگیری نصب اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای هستند برای دانلود فیلم نصب و اطلاع از نصب کلیک نمایند. همچنین قبل از انجام نصب پروژه درب اتوماتیک شیشه ای نیاز به یک سری ابزار کار دارید که با کلیک روی گزینه زیر لیست کامل ابزار کار نصب درب برقی اتوماتیک شیشه ای را می توانید دریافت نمایید :
ابزار کار نصب جک درب برقی اتوماتیک پارکینگی

شرکت های مختلفی جهت رفاه حال بیشتر مردم در حال تولید سیستم درب برقی اتوماتیک شیشه ای می باشند که برخی از این شرکت ها عبارتند از :

اولین مرحله قبل از نصب درب برقی اتوماتیک شیشه ای انتخاب آن می باشد. مشتریان و همکاران گرامی قبل از تماس جهت مشاوره بیشتر به منظور تسریع در انتخاب صحیح اپراتور ابتدا موارد زیر را از پروژه خود برداشته و سپس تماس حاصل فرمایند.

مواردیکه می بایست در انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای دقت نمود :

  1. عرض و ارتفاع دهانه برای تعیین وزن شیشه سکوریت 10 میلیمتر
  2. تعداد تردد نسبی
پس از اخذ این اطلاعات گزینه های مختلفی از اپراتور های مختلف در اختیار شما قرار خواهد گرفت . مطمئنا تنوع برند ها آنقدر زیاد می باشد که انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد.

برای انجام یک پروژه درب اتوماتیک شیشه ای نیاز به لوازم و قطعات مختلفی می باشد که به ترتیب عبارتند از :

انواع مدل های اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای به قرار زیر می باشد :


ارسال دیدگاه