مرکز فروش و نصب باطری باتری ups اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

فروش انواع باتری - باطری - یو پی اس UPS اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای + قیمت

شرکت افرا صنعت بعنوان یکی از سابقه دارترین شرکت ها در زمینه فروش و نصب متعلقات و لوازم جانبی نصب درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. در این مرکز انواع مدل باطری و یو پی اس اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای لابل ، سسامو ، کابا ، درتکس ، بارزانته و ... موجود می باشد.

باطری و یو پی اس ups اپراتور درب برقی شیشه ای چیست ؟

متعلقات اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای شامل موارد زیادی می باشد. باطری اپراتور جز قطعاتی است که در ریل اصلی قرار می گیرد.
باطری و یا یو پی اس باعث می شود که کاربر حتی در هنگام قطع برق هم بتواند از سیستم اپراتور خود حداقل تا 50 بار باز و بسته شدن استفاده نماید. در برخی برندها باطری داخل خود اپراتور تعبیه شده است و در برخی دیگر می بایست بصورت جداگانه تهیه گردد.

طریقه اتصال باطری به سیستم اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

برای اتصال باتری دو نیاز به دو عدد باطری 12 ولت ، یک عدد شارژر و همچنین پایه باطری است. در زیر نحوه اتصال باطری بصورت دقیق بیان شده است :
طریقه اتصال باطری به سیستم اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای
باطری ها هر کدام با ولتاژ 12 کار می کند اما همانطور که می دانید سیستم اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای با ولتاژ 24 کار می کند. پس برای رسیدن به این مهم باتری ها را به شکل بالا به همدیگر متصل می کنیم. به این نوع اتصال دو باطری به همدیگر به اصطلاح بستن سری می گویند. در این حالت جریان باطری ثابت و ولتاژ ها جمع می گردد. در نتیجه ولتاژ خروجی نهایی 24 ولت می گردد. سر مثبت بالا را ابتدا به سر مثبت شارژر و خروجی شارژر را به ترمینال مثبت باطری داخل کنترل باکس که با اصطلاحاتی مانند + و +UPS و +BATTERY  یا +24 نمایش می دهند.
سر منفی بالا را ابتدا به پایه منفی شارژر و سپس سر منفی شارژر را به ترمینال منفی باطری داخل کنترل باکس که با اصطلاحاتی مانند - و -UPS و -BATTERY  یا -24 یا GND نمایش می دهند. در نهایت باطری ها روی پایه خود بسته شده و پایه را داخل کاور اصلی می بندیم.
باطری ها روی پایه خود بسته شده

طریقه اتصال یو پی اس UPS به اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای


روی ادامه مطلب کلیک نمایید ...